kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Empty
MesazhTitulli: Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.   Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 6:21 am

Duke pare tek gazeta shqiptare hasa ne Bluetoothin e famshem ku merren neper goje gjithe vipat shqiptare. Dhe si vajze e mire qe jam mendova ti ndaj dhe ti komentoj me ju.
Dhe mos kerceni perpjete duke thene eshte jeta e tyre e sna duhet gje, thjesht gazeta i kishte dhe po i hedh ca interesante ketu per me hape nje diskutim....hajt pra ju ndjesha te miren tanve...


Nje mesazh nga Ledina Celo

Historia disavjecare me te dashurin e saj Redin ( Redon Makashin ) paska perfunduar. Jo vetem zera qe qarkullojne ne Tirane e thojne kete po dhe vete ajo ne nje interveste ka pohuar qe eshte prap single.

_________________
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.   Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 6:22 am

Magjistari Spa...


Nje biznes me shume ne Tirane.

Ka kohe qe Rudina Magjistari po punon ne rregullimin e nje hapsire shume te madhe ne nje pallat qe ndodhet perpara Drejtorise te Policise. DO hap nje
qender estetike ( spa ) e cila do inagurohet ne dhjetor.Flitet se do jete
qendra me perfekte e hapur ne Tirane.

_________________
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.   Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 6:22 am

Romeo e Ciljeta

Zera fliteshin se keto ishin ndare por u vertetua e kunderta kur i pane duke pire kafe bashke. Kjo dashuri eshte duke e shtruar Ciljeten pak e nga pak.
mendohet se mund te kete gjetur dashurine e saj te vertete.
Djali nuk eshte ndonje personazh arti vetem se njihet si biznesmen dhe ky se eshte nder cunat me te pasur ne Tirane.

_________________
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.   Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thashetheme te ndryshme per Vipat Shqiptare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Revista Thashetheme per VIP-
Kërce tek: