kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 mir se e\rdha

Shko poshtë 
AutoriMesazh
master killer
antar fillestar
antar fillestar
master killer

Posts : 1
Join date : 14/10/2009

mir se e\rdha Empty
MesazhTitulli: mir se erdha   mir se e\rdha Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:34 pm

mir se e\rdha]

shpresoj me ka lu mir Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

mir se e\rdha Empty
MesazhTitulli: Re: mir se e\rdha   mir se e\rdha Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:41 pm

mir se na gjete hehe

_________________
mir se e\rdha Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
mir se e\rdha 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
mir se e\rdha
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: