kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 LAPTOPËT E SË ARDHMES!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

LAPTOPËT E SË ARDHMES! Empty
MesazhTitulli: LAPTOPËT E SË ARDHMES!   LAPTOPËT E SË ARDHMES! Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 6:49 am

LAPTOPËT E SË ARDHMES! Concept%20laptopNjë ilustrim mahnitës i një koncepti të së ardhmes.

Pajisja e cila do të ketë një ekran fleksibil do të lejojë zhvillimin e një koncepti të ri sa i përket zhvillimit të laptopëve, duke mundësuar kështu që forma tradicionale e një laptopi të ndryshohet përgjithmonë, në diçka më të lehtë për tu mbajtur dhe përdorur – pikërisht po flasim për një kompjuter i cili shpaloset krejtësisht dhe shndërrohet në një laptop i cili është shumë mobil / i lëvizshëm.

Përmes teknologjisë OLED, ekrani i kompjuterëve të së ardhmes, përveç se do të jetë i pajisur me funksionin “multi-touch”, pajisja do të mund të shndërrohej lehtësisht edhe në një tabelë krejtësisht grafike, me ekran të rrafshët me 17 inç, i cili njëkohësisht do të përdorej edhe si ekran kryesor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

LAPTOPËT E SË ARDHMES! Empty
MesazhTitulli: Re: LAPTOPËT E SË ARDHMES!   LAPTOPËT E SË ARDHMES! Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:25 am

shum te fort Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
LAPTOPËT E SË ARDHMES!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: