kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 European Street Racing-PROCYON (2007/Eng)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

European Street Racing-PROCYON (2007/Eng) Empty
MesazhTitulli: European Street Racing-PROCYON (2007/Eng)   European Street Racing-PROCYON (2007/Eng) Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 7:22 am

System Requirements
Minimum
OS: Windows 2000/XP
Processor: Pentium 3 @ 1 GHz or Equivalent
Memory: 256 MB
Hard Drive: 2 GB Free
Video Memory: 64 MB (GeForce 2/ATI Radeon 7500)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
CD/DVD Rom Drive

Recommended
OS: Windows 2000/XP
Processor: Pentium 4 @ 1.8 GHz or Athlon Equivalent
Memory: 512 MB
Hard Drive: 2 GB Free
Video Memory: 128 MB (GeForce MX/ATI Radeon 9600)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
CD/DVD Rom Drive
hotfile.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part1.rar.html
hotfile.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part2.rar.html
hotfile.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part3.rar.html
hotfile.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part4.rar.html
hotfile.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part5.rar.html
hotfile.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part6.rar.html
Interchangeable Links No Mirror
Partlar aynıdır Paralel indireblirsiniz
rapidshare.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part1.rar
rapidshare.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part2.rar
rapidshare.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part3.rar
rapidshare.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part4.rar
rapidshare.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part5.rar
rapidshare.com Oyun_European.Street.Racing_ferrocan.part6.rar
European Street Racing-PROCYON (2007/Eng) 2ex8nt4

_________________
European Street Racing-PROCYON (2007/Eng) 2usty6r
European Street Racing-PROCYON (2007/Eng) 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
European Street Racing-PROCYON (2007/Eng)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: lojera - games-
Kërce tek: