kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 team viewer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

team viewer Empty
MesazhTitulli: team viewer   team viewer Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:19 am

ky program sherben per me ia kontrollu dikujt pc
se pari hyni ne webin www.teamviewer.com e shkarkoni programin dhe e instaloni
pasi ta keni instaluar ,ia rekomandoni atij qe ju doni ta shifni se qfar eshte duke bere ne pc e vet,i thoni hini qitu edhe shkarkone,pa e dit ai qa eshte kuptohet.
pasi ta ket shkarkuar atehere lirisht muni me ia kontrollu pc
kur te hapeet programi team viewer ti lyp IP dhe paswordin e shokut,ti ia lyp dhe ai pasi ta kete hapur programin atij i shfaqen IP dhe paswordi i vet
kur ai ti kete dhene ty ,atehere ti do ti shkrujsh njeher IP ne dhe me pas PASWORDIN
pas kesaj do te haper nje faqe ku do te shfaqet deskopi i tij dhe ti do te jesh i lirshem te besh qfare te duash
shpresoj te me keni kuptuar


per me shm udhezime vizitoni faqen https://www.youtube.com/watch?v=ZOWl4FyENAM&feature=fvw
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
team viewer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: