kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Torte me kivi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Torte me kivi Empty
MesazhTitulli: Torte me kivi   Torte me kivi Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 6:29 am

Përbërësit

* pete te gatshme per embelsira
* kivi
* puding
* kokos
* qokollate per gatim
* banane
* shllag
* zhele

Udhëzime per pregaditje

Ne peten e par hedhim shllagin dhe bananet e prera ne rrath.Pastaj ne peten e dyte hedhim pudingun dhe kivin ne peten e trete hedhim shllagin dhe zhelet anash e lyjm me kokos permbi e lyjm me qokollat te shkrire.

_________________
Torte me kivi 2usty6r
Torte me kivi 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Torte me kivi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Kuzhina-
Kërce tek: