kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Torte me karamele

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Torte me karamele Empty
MesazhTitulli: Torte me karamele   Torte me karamele Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 6:30 am

Përbërësit

* 3 filxhane caji mozarela cheese
* 3 filxhanë miell misri
* 2 decilitra kafe e vluar
* 1 kokerr hudher
* 2 dl, maz e holl
* 4 kokrra domate
* 5 lug gjelle kepurdha
* 4 luge gjelle gjize
* 2 filgjana kos ose qumsht
* 1 filxhan caji gjalp embelsireje

Udhëzime per pregaditje

E pejkni mir edhe ja qitni tana qeto per mbi ju beft mir eshte shum e shishme provoni.

_________________
Torte me karamele 2usty6r
Torte me karamele 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Torte me karamele
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Kuzhina-
Kërce tek: