kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Gjejeni moshen e mendjes suaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Gjejeni moshen e mendjes suaj Empty
MesazhTitulli: Gjejeni moshen e mendjes suaj   Gjejeni moshen e mendjes suaj Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 8:49 am

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

Eshte nje loje pak a shume psikologjike.Ne ekran do te paraqiten disa numra por ju duhet te beni kujdes se pari klikoni numrat me te vogel.

Ne fund na tregoni sa do te dal mosha e mendjes se juaj..
P.s Mua me doli 32 vjetë affraid

_________________
Gjejeni moshen e mendjes suaj 2usty6r
Gjejeni moshen e mendjes suaj 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Gjejeni moshen e mendjes suaj Empty
MesazhTitulli: Re: Gjejeni moshen e mendjes suaj   Gjejeni moshen e mendjes suaj Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 7:49 am

37 -4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Muja
antar fillestar
antar fillestar
Muja

Posts : 2
Join date : 02/10/2010

Gjejeni moshen e mendjes suaj Empty
MesazhTitulli: Re: Gjejeni moshen e mendjes suaj   Gjejeni moshen e mendjes suaj Icon_minitimeSun Oct 03, 2010 7:24 am

mu 37...koxha koxha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Gjejeni moshen e mendjes suaj Empty
MesazhTitulli: Re: Gjejeni moshen e mendjes suaj   Gjejeni moshen e mendjes suaj Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjejeni moshen e mendjes suaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: lojera - games-
Kërce tek: