kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili Formacion Mendoni Se osht ma i miri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Cili Formacion Mendoni Se osht ma i miri   Fri Oct 16, 2009 9:20 am

PORTIERËT:CASILLAS,CECH,BUFFON
MRROJTËSIT:MAICON,SERGIO RAMOS,NESTA,R.FERDINAND,TERRY,PUYOL,A.COLE,ZAMBROTTA
MESFUSHORËT:KAKA,RONALDO,GERARD,LAMPARD,RIBERY,ROBBEN,MESSI,RONALDINHO,XAVI
SUMLUESIT:IBRAHIMOVIQ,DROGBA,TORRES,PATO,BENZEMA,RONNEY


JEPENI EDHE JU MENDIMIN TUAJ cheers

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Cili Formacion Mendoni Se osht ma i miri   Fri Oct 16, 2009 12:11 pm

une menoj

casillas

nesta, j.terry(r.ferdinand),
maicon, a.cole,

robben(lampard), xavi,
ribery, ronaldinho(kaka'),messi, pato(drogba), ibrahimoviq(torres),
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Cili Formacion Mendoni Se osht ma i miri   Fri Oct 16, 2009 12:58 pm

kasillas
nesta
gerrarg
pato

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili Formacion Mendoni Se osht ma i miri   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili Formacion Mendoni Se osht ma i miri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur të ndiqet miza në primje, cili i arritjes nuk është fort i lavdueshëm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: