kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 thuram ne mitrovic

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

thuram ne mitrovic Empty
MesazhTitulli: thuram ne mitrovic   thuram ne mitrovic Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 12:26 pm

Mbrojtësi legjendar i Parmas dhe i Juventusit e së fundi edhe i Barcelonës, do të vijë në Kosovë për t'a vizituar qytetin e Mitrovicës në fushatën kundër diskriminitmit. Në këtë fushatë e cila do të zgjasë 1 javë do të marrin pjesë 70 fëmijë të komuniteteve të ndryshme.
- Organizata kosovare 'Sporti pa kufijë' i shpreh falemnderimet më të përzemërta Këshillit Evropian i cili bëri të mundur ardhjen e këtij mbrojtësi i që ka qëndruar me vite të tëra në majen e futbollit Evropian dhe atij Botërorë. Fushata do të zgjasë një javë, ndërsa arsyeja pse Thuram ka zgjedhur qytetin e Mitrovicës është se aty ka më së shumti diskriminime kohëve të fundit dhe Liliam Thuram si ambasador nderi i kësaj organizate do të mundohet t'a luftojë diskriminimin edhe në Mitrovicë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
thuram ne mitrovic
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: