kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 bale i gatshem per AC MILAN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

bale i gatshem per AC MILAN Empty
MesazhTitulli: bale i gatshem per AC MILAN   bale i gatshem per AC MILAN Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 12:28 pm

Agjenti i mbrojtësit të talentuar të Tottenhamit Gareth Bale e ka bërë të qartë se klienti i tij është i gatshëm për një skuadër të madhe.
" Ai edhe pse është ende i ri, ai është plotësishtë i gatshëm që të luajë me një skuadër të madhe dhe dëshiron shumë kalimin e tij në Itali" u shpreh Peppino Terri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
bale i gatshem per AC MILAN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: