kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 MILAN i pa shitshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MILAN i pa shitshem Empty
MesazhTitulli: MILAN i pa shitshem   MILAN i pa shitshem Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 12:29 pm

Kryeministri i Italisë njëherit edhe pronari i klubit Ac Milan ka thënë se ai kurrë nuk ka menduar ta shesë Milanon, edhe pse rreth kësaj teme ishin disa spekulime se Rezart Taçi, një biznismen shiqpëtarë është i gatshëm t'i blejë një pjesë të aksioneve të Milanit.
"Askush kurrë nuk ka thënë prej urdhërave të mi se Milan është në shitje, ky lajm mesiguri është keqkuptuar nga gazetarët dhe ka dal në 'tregun' e thashethemeve si i tilë." tha Silvio Berlusconi. Më pas ai foli edhe për het-trikun e Gilardinos me pak shaka duke thënë "Unë bëra gabim kur pagova për të dhe e blejta, tani kam bërë gabim kur pranova para dhe e shita."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MILAN i pa shitshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: