kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mendohet shkëmbimi Robinho-Henry

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Mendohet shkëmbimi Robinho-Henry Empty
MesazhTitulli: Mendohet shkëmbimi Robinho-Henry   Mendohet shkëmbimi Robinho-Henry Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 12:32 pm

Kampioni i Spanjës dhe Evropës, Barcelona raportohet se janë duke menduar të përfshijnë sulmuesin francez Thierry Henry në marrëveshjen, në tentim për të sjellë në Camp Nou yllin brazilian të Manchester Cityt, Robinho.
Daily Mail shkruan se Barcelona do të kërkojë të marrë shërbimet e Robinhos që në afatin kalimtar të janarit, ndërsa nëse në drejtim të kundër lëviz Henry, trajneri i Cityt Mark Hughes, mund të pajtohet të heqë dorë nga shërbimet e brazilianit.
Krahas Henry, edhe kapiteni Carles Pyyol përmendet si një opsion i mundshëm për të kaluar në Ligën Premier
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mendohet shkëmbimi Robinho-Henry
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: