kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 new redirect offer . TK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

new redirect offer . TK Empty
MesazhTitulli: new redirect offer . TK   new redirect offer . TK Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 1:16 pm

nese doni qe webi juaj te duket keshtu WWW.WEBIJUAJ.TK athere plotesoi keto kushte

1.te jesh i prezantum
2.te mos kesh vrejte nga staffi
3. + 30 poste me trgoni kur filloni me poste psh tash i ki 50 kur ti bojsh 80 mun me lyp oferten ok

_________________
new redirect offer . TK Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
new redirect offer . TK 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
new redirect offer . TK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: kerkesa dhe oferta per anetaret-
Kërce tek: