kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Karta e identitetit ne F.K

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Karta e identitetit ne F.K Empty
MesazhTitulli: Karta e identitetit ne F.K   Karta e identitetit ne F.K Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 1:18 pm

Kush ka ma shum se 40 poste mun me kerku karten e identitetin ne forum
regullat
mi jepni nikun
imellen
hobi
vendin dhe moshen alien alien alien alien alien alien alien alien alien

ja demo:
kodi Karta e identitetit ne F.K Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd

_________________
Karta e identitetit ne F.K Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Karta e identitetit ne F.K 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
Karta e identitetit ne F.K
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: kerkesa dhe oferta per anetaret-
Kërce tek: