kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 A do te vazhdojë te drejtoj leo AC MILANIN?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

A do te vazhdojë te drejtoj leo AC MILANIN? Empty
MesazhTitulli: A do te vazhdojë te drejtoj leo AC MILANIN?   A do te vazhdojë te drejtoj leo AC MILANIN? Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 5:16 am

Qfar do të ndodhë me fatin e Leonardos do të shihet sot gjysma e fatit sepse dihet se ai ka në dispozion edhe 2 ndeshje.
Leonardo ka ftuar për ndeshjen sotit kunder Romes keta 18 lojtare : Dida, Storari, Antonini, Favalli, Jankulovski, Nesta, Oddo, Thiago Silva, Zambrotta, Abate, Ambrosini, Flamini, Pirlo, Seedorf, Huntelaar, Inzaghi, Pato, Ronaldinho.Te lenduar mbeten Abbiati, Bonera, Onyewu, Gattuso, Di Gennaro. Ndersa Boriello dhe Kaladze nuk jane ftuar sepse nuk ndihen ne formen optimale fizike me te miren.
Nëse ai e fiton këtë lojë që do të jetë një lojë mjaft e vështirë ai duhet ta fitojë edhe ndeshjen e ardhshme kundër Chievos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
A do te vazhdojë te drejtoj leo AC MILANIN?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: