kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sheqerpare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Sheqerpare Empty
MesazhTitulli: Sheqerpare   Sheqerpare Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 9:18 am

Miell 3 gota uji, gjalpë 1 gotë, vezë 1 kokërr ose 2 të verdha, sodë një majë luge kafeje, pak vanilje, sheqer 1 gotë uji. Për shërbetin duhen: 2 gota uji me sheqer, një gotë e gjysmë ujë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Sheqerpare Empty
MesazhTitulli: Re: Sheqerpare   Sheqerpare Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 11:24 am

hahah i foert njani per kushin flmm

_________________
Sheqerpare Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Sheqerpare 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Sheqerpare Empty
MesazhTitulli: Re: Sheqerpare   Sheqerpare Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 11:30 am

hehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Sheqerpare Empty
MesazhTitulli: Re: Sheqerpare   Sheqerpare Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 11:40 am

JA Q.... NANEN TU BO CHIT-CHAT

_________________
Sheqerpare 2usty6r
Sheqerpare 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Sheqerpare Empty
MesazhTitulli: Re: Sheqerpare   Sheqerpare Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 2:08 pm

po qka me bo spo rrihet huahuahuahuahuahuahuau :):)::

_________________
Sheqerpare Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Sheqerpare 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Sheqerpare Empty
MesazhTitulli: Re: Sheqerpare   Sheqerpare Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sheqerpare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Kuzhina-
Kërce tek: