kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GMAIL E SHTON EDHE NJË OPSION!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: GMAIL E SHTON EDHE NJË OPSION!   Sun Oct 18, 2009 2:13 pm


Zhvilluesit përgjegjës për shërbimin e Gmail për e-maila, gjithmonë kanë në dispozicion për përdoruesit e përparuar një numër të mjeteve që i lejojnë ata të zbukurojnë ndërfaqen e shërbimit i cili është krejtësisht.

Çfarë është gjithashtu mbresëlënëse është se ka një numër të mjeteve edhe për përdoruesit jo edhe aq të përparuar. Kështu që, këtyre ditëve ky shërbim i ka disa nga shtesat e veta në dispozicion edhe për ata që nuk dërgojnë shumë email, ose të cilët nuk mund të gjinden shumë mirë me ta.

Gjegjësisht, kjo shtesë mund të përdoret në rastet kur ju shkruani email mirëpo pa dashje shkruani emrin e dikujt me të cilin ju nuk komunikoni rregullisht, ndërsa vegla e re e Gmailin bën kontrollin për të parë nëse vërtet dëshironi që atij personi ti dërgoni email dhe jo një tjetri emri i të cilit është i ngjashëm me personin e përcaktuar. / cnet / foto: zdnet / 16 tetor 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
GMAIL E SHTON EDHE NJË OPSION!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armën që u vra Xhemajl Mustafa, u plagosën edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitë e traditave tona të shenjta arbërore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: