kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Milano fiton derbin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Milano fiton derbin Empty
MesazhTitulli: Milano fiton derbin   Milano fiton derbin Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 5:09 am

Milano ka mposhtur në San Siro Romën me rezultat 2-1. Edhe pse Milano në filim të ndeshjes ishte në dezavantazh me golin e shënuar nga Menez në minutën 3 ata nuk u ndalën në asnjë sekond. Pjesa e dytë ishte pjesa në të cilën buzqeshi Milano me dy gola. Ronadinho ishte ai i cili barazoi nga penaltia, ndërsa Pato shënoi golin e epërsisë. Për Milanon dhe Leonardon ishte një fitore shumë e rëndësishme dhe e merituar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milano fiton derbin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: