kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pellegrini: Milani shumë i fortë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Pellegrini: Milani shumë i fortë   Tue Oct 20, 2009 8:47 am

Manuel Pellegrini i ka thënë mediave Spanjolle se për skuadrën e tij nuk do të jetë një ndeshje aspak e lehtë kundër Milanit, edhe pse këta të fundit nuk kanë startuar mirë në këtë edicion.
" Starti jo i mirë nuk duhet të jetë shkaku në të cilin ne duhet të besojmë se mund të arrijmë fitore. Milani është një skuadër me futbollistë me eksperiencë të madhe dhe kjo është arsyeja që i bën ata një kundërshtar shumë të vështirë" deklaroi Pellegrini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pellegrini: Milani shumë i fortë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: