kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Inzaghi dëshiron rekordin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Inzaghi dëshiron rekordin Empty
MesazhTitulli: Inzaghi dëshiron rekordin   Inzaghi dëshiron rekordin Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 8:51 am

Futbollisti i Milanos Filipo Inzaghi dëshiron që rekordin e Mullerit të thejë në Santiago Bernabeu. '' Do të ishte shumë mirë sikur unë të theja rekordin në Santiago Bernabeu. Unë në Bernabeu nuk kam luajtur ndeshje zyrëtare, kështu që do të jetë për herë të parë. Ne nuk duhet të përjetojmë panikë, dhe nuk përfundonë gjithçka atje''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Inzaghi dëshiron rekordin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: