kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baresi: Milan & Real ëshrë derbi Evropian

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Baresi: Milan & Real ëshrë derbi Evropian   Wed Oct 21, 2009 6:50 am

Ish futbollisti i Milanos Franco Baresi para ndeshjes me Real Madridin
deklaroi se kjo ndeshje do të jetë një derbi Evropian.'' Kjo është një
derbi Evropian. Kjo është një ndeshje në mes të dy skuadrave më të
trofevëshme.Unë i kam disa kujtime nga këto ndeshje, dhe këto mbesin në
histori.Ndeshja e vitit 1989 ishte e paharrushme me atë fitor eprej
5-0. Milano ka futbollist të mirë dhe mund të ia dalë''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Baresi: Milan & Real ëshrë derbi Evropian
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BDSH: Letër Parlamentit Evropian
» Vizita e Berishës në Vlorë:Vlora, metropol evropian i Shqipërisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: