kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Leonardo: Unë besojë në rezultat pozitiv

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Leonardo: Unë besojë në rezultat pozitiv Empty
MesazhTitulli: Leonardo: Unë besojë në rezultat pozitiv   Leonardo: Unë besojë në rezultat pozitiv Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 6:51 am

Trajneri i Milanos Leonardo para ndeshjes me Real Madridin mendon se do
të munden që të arrijnë një rezultat pozitiv. '' Real Madridi dhe
Milano janë dy skuadra shumë të rëndësishme. Dy skuadrat e rrespektojnë
njëri tjetrin. Unë besojë në një rezultat pozitiv. Ne e njohim mirë
Realin, por edhe ata na njohin mirë neve. Kjo ndeshje është në momente
shumë të mira për ne. Fitorja kundër Romës neve na ka dhënë një shpresë
të madhe''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Leonardo: Unë besojë në rezultat pozitiv
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: