kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700! Empty
MesazhTitulli: PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!   PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700! Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 7:42 am

Kompanitë RIM, AT & T dhe T-Mobile të mërkurën njoftuan për
modelin më të ri të BlackBerry Bold, version e hollë të koduar me
numrin 9700.
Modeli Bold 9700 është një telefon i
zgjuar me rezolucion dhe shpejtësi të lartë të lartë, me një “trackpad
optik” në vend të “trackball” klasik të BlackBerry. Modeli më i ri i
zvogëluar i Blackberry Bold 9700 nuk do të zëvendësojë modelin e
famshëm Bold 9000, për më tepër, ai ofron një mundësi alternative për
përdoruesit që mendonin se modeli Bold 9000 ishte tepër i madh.

"Ne
nuk jemi duke e bërë ndërprerjen e serisë aktuale të modelit tonë
klasik të Bold. Modeli aktual i Bold është një klasë në vetvete," tha
shefi ekzekutiv i kompanisë RIM, Mike Lazaridis për PCMag.com.
"Por
ashtu si kemi modele të ndryshme të Curve, kemi edhe modele të ndryshme
të Bold. Ky është një model i Bold, i dedikuar për të gjithë ata që e
donin telefonin e tyre Blackberry pak më të vogël, por ende duan
ndjenjën, performancën dhe funksionet e Bold-it klasik."
Versioni
9700 i T-Mobile është versioni i parë i Blackberry me 3G, i cili do të
mbështet thirrje të pakufizuara mbi rrjetet Wi-Fi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PREZANTOHET BLACKBERRY BOLD 9700!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: