kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 milan-real

Shko poshtë 

kush mendoni se do ta fitoj derbin?
AC MILAN
milan-real Vote_lcap100%milan-real Vote_rcap
 100% [ 2 ]
real madrid
milan-real Vote_lcap0%milan-real Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

milan-real Empty
MesazhTitulli: milan-real   milan-real Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 8:08 am

..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

milan-real Empty
MesazhTitulli: Re: milan-real   milan-real Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 8:09 am

milan champion milan-real Icon_cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

milan-real Empty
MesazhTitulli: Re: milan-real   milan-real Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 8:10 am

Ac Milan Ka me fitu
edhe pse reali ka shum yje te pshurrt Millano prap ka me fitu uahauhauahuan

_________________
milan-real 2usty6r
milan-real 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

milan-real Empty
MesazhTitulli: Re: milan-real   milan-real Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 8:50 am

bravo bre mendim bravo huahuauhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
milan-real Empty
MesazhTitulli: Re: milan-real   milan-real Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
milan-real
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: shporta :: shporta-
Kërce tek: