kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 HellO!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MeLaQjaaa
antar fillestar
antar fillestar
MeLaQjaaa

Posts : 1
Join date : 22/10/2009
Age : 29
Location : MoDeLeee

HellO!!! Empty
MesazhTitulli: HellO!!!   HellO!!! Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 2:31 am

Pershendejee nga une MeLaQjaa-Ch..............Ju PeRShendes te gjithvee

Jom 20 vjeqq

Jom Me Profesion ModeLeee..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

HellO!!! Empty
MesazhTitulli: Re: HellO!!!   HellO!!! Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 6:32 am

Mir Se erdhe Melaqe ne forumin ton
shpreoj qe kemi me kalu mir

_________________
HellO!!! 2usty6r
HellO!!! 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

HellO!!! Empty
MesazhTitulli: Re: HellO!!!   HellO!!! Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 10:34 am

mir se erdhe gjithashtu ne NR.1 forum veq Arrow

_________________
HellO!!! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
HellO!!! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

HellO!!! Empty
MesazhTitulli: Re: HellO!!!   HellO!!! Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 10:37 am

mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
linna
antar fillestar
antar fillestar
linna

Posts : 1
Join date : 22/09/2010

HellO!!! Empty
MesazhTitulli: Re: HellO!!!   HellO!!! Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 7:49 am

pershendetje a mund te em tregoj dikush per qka sherben kjo faqe rastesisht kam kliku ktu dhe e lexova pak a shum me pelqej per ata edhe u regjistrova amo spo di mu gjind bash mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
HellO!!! Empty
MesazhTitulli: Re: HellO!!!   HellO!!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
HellO!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: