kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seedorf: Ne treguam forcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Seedorf: Ne treguam forcën   Thu Oct 22, 2009 6:16 am

Futbollisti i Milanos Clarence Seedorf pas fitores kundër Real Madridit deklaroi '' Ishte vërtet një ndeshje e mrekullueshme. Neve na duhet fitore të tilla pas gjithë atyre vështiësive. Këto ndeshje vijnë gjatë periudhave të vështira. Ne treguam forcë, dhe ky është vetëm një fillim. Ne jemi në rrugë të drejtë dhe duhet të vazhdojmë duke punuar''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Seedorf: Ne treguam forcën   Thu Oct 22, 2009 6:33 am

Ac Milan BBBBBBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Seedorf: Ne treguam forcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: