kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pato: Jam shumë i gëzuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Pato: Jam shumë i gëzuar Empty
MesazhTitulli: Pato: Jam shumë i gëzuar   Pato: Jam shumë i gëzuar Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 6:17 am

Golshënuesi i golit të fitores për Milanon në ndeshjen kundër Real Madridit Pato për Milan Channel deklaroi '' Jam shumë i lumturë sepse luajtëm shumë mirë. Ishte një fitore e madhe dhe fituam pikë të rëndësishme. Jam i lumturë që luajë në një skuadër të madhe. Unë nuk jam duke ardhur nga momente të vështira, sepse vazhdimisht kam punuar që të shënojë. Dida ka mbrojtur rezultatin pa marrë parasysh gabimin që bëri. Ne jemi skuadër dhe të gjithë bëjmë gabime''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Pato: Jam shumë i gëzuar Empty
MesazhTitulli: Re: Pato: Jam shumë i gëzuar   Pato: Jam shumë i gëzuar Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 6:34 am

Pato Ma i Forti ja Ha Kamen qe ja qpoj dy golla realit

_________________
Pato: Jam shumë i gëzuar 2usty6r
Pato: Jam shumë i gëzuar 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Pato: Jam shumë i gëzuar Empty
MesazhTitulli: Re: Pato: Jam shumë i gëzuar   Pato: Jam shumë i gëzuar Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 6:43 am

huahuauhauahu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pato: Jam shumë i gëzuar Empty
MesazhTitulli: Re: Pato: Jam shumë i gëzuar   Pato: Jam shumë i gëzuar Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pato: Jam shumë i gëzuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: