kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zambrota: Fitorja ishte e rëndësishme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Zambrota: Fitorja ishte e rëndësishme   Thu Oct 22, 2009 6:18 am

Mbrojtësi i Milanos Gianluca Zambrota për Milan Channel deklaroi se ''Unë kam luajtur dy vite me Barcelonën dhe asnjëher nuk kam fituar. E vetmja fitore ishte me Juventusin në Ligën e Kampionëve. Për ne ishte një fitore e rëndësishme , na ka ngritë moralin, dhe një shpresë për të ardhmën. Ne jemi të mëdhenjë siq jemi tani. Ne po vijmë nga momente të vështira dhe ia dolëm''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zambrota: Fitorja ishte e rëndësishme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtë e saj, Beteja e Loxhës ishte betejë historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, është dhe do te mbetet arkitekti i pavarësisë
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesë e skenarëve të komunistëve serbë dhe të shërbëtorëve të tyre në Kosovë?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: