kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nesta: Natë e mrekullueshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Nesta: Natë e mrekullueshme Empty
MesazhTitulli: Nesta: Natë e mrekullueshme   Nesta: Natë e mrekullueshme Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 6:18 am

Futbollisti i Milanos Alessandro Nesta i lumturë me fitoren e Milano kundër Real Madridit. '' Ishte një mbrëmje e mrekullueshme. Në pjesën e parë nuk ishim të mirë, u mbrojtëm shumë, por në pjesën e dytë ne filluam të sulmojmë dhe arritëm të barazojmë dhe të fitojmë ndeshjen. Edhe pse goli i parë ishte një gabim , ne arritëm të i kundëvihemi me tre gola. Ishte dëmë pasi që nuk e mposhtëm Fc Zurich''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nesta: Natë e mrekullueshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: