kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Galliani: DNA e Milanos është Liga e Kampionëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Galliani: DNA e Milanos është Liga e Kampionëve Empty
MesazhTitulli: Galliani: DNA e Milanos është Liga e Kampionëve   Galliani: DNA e Milanos është Liga e Kampionëve Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 6:19 am

Administratori i Milanos Adriano Galliani i kënaqur me fitoren e Milanos kundër Real Madridit. '' Ne kemi disa yje në skuadër të cilt janë të barabartë me ata që janë në Madrid. Dna-ja jonë është e bazuar në Ligën e Kampionëve dhe ne këtë e kemi treguar në çdo vit.Ne e kemi ditur se do të luajmë mirë, dhe Dna-ja jonë nuk pranon barazim. Rosonerët do të rikthehen''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Galliani: DNA e Milanos është Liga e Kampionëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: