kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Liga e kampionëve, formacioni më i mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Liga e kampionëve, formacioni më i mirë Empty
MesazhTitulli: Liga e kampionëve, formacioni më i mirë   Liga e kampionëve, formacioni më i mirë Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 11:06 am

Ky është formacioni me futbollistët më të mirë të shpallur për rundin e tretë të ndeshjeve në grupe në kuadër të ligës së kampionëve.
Buffon

Zewlakow Ciani Squillaci Brandan

Karadeniz Kallstrom Valencia

Hulk Mutu Pato

Futbollistë tjerë të dalluar ishin:
Sergio Romero - AZ
Hugo Lloris - Lyon
Alessandro Nesta - AC Milan
Benoit Tremoulinas - Bordeaux
Ivica Dragutinovic - Sevilla
Fabio Grosso - Juventus
Cristian Ansaldi - Rubin Kazan
Martin Kelly - Liverpool
Dejan Stankovic - Inter
Diego Perotti - Sevilla
Aleksandr Ryazantsev - Rubin Kazan
Yossi Benayoun - Liverpool
Lucho Gonzalez - Marseille
Frank Lampard - Chelsea
Lassana Diarra - Real Madrid
Juan Manuel Vargas - Fiorentina
Clarence Seedorf - AC Milan
Luciano Galletti - Olympiacos
Mamadou Niang - Marseille
Salomon Kalou - Chelsea
Gergely Rudolf - Debrecen
Albero Gilardino - Fiorentina
Raul - Real Madrid
Artem Milevskiy - Dynamo Kyiv
Ronaldinho-AC Milan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Liga e kampionëve, formacioni më i mirë Empty
MesazhTitulli: Re: Liga e kampionëve, formacioni më i mirë   Liga e kampionëve, formacioni më i mirë Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 11:09 am

1 lojtar i interit huahahuau
4 lojtar te AC MILANOS
0 lojtar te barcelones


MILAN the besttttttttt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Liga e kampionëve, formacioni më i mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: