kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 CEO, GOOGLE! UEBI DO TË NDRYSHOJË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

CEO, GOOGLE! UEBI DO TË NDRYSHOJË! Empty
MesazhTitulli: CEO, GOOGLE! UEBI DO TË NDRYSHOJË!   CEO, GOOGLE! UEBI DO TË NDRYSHOJË! Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 7:25 am

Eric Schmidt, kryetar i bordit dhe CEO i Google Inc, foli para rreth 5.000 drejtorëve të teknologjisë së informacionit në Orlando, në një konferencë të teknologjisë.

Një ueb ku gjuha kineze është gjuhë dominuese, ku lidhjet janë aq të shpejta sa që dallimet në mes audio, video dhe përmbajtjes me tekst do të jenë të paqarta, është ndoshta vetëm pesë vjet larg, tha kreu i Google, Eric Schmidt, të mërkurën.

"Të gjitha këto dallime do të shkojnë tërësisht larg," tha ai. "Ne nuk jemi duke u përpjekur për të hartuar të ardhmen. Ne jemi duke u përpjekur të shpikim atë së bashku, gjatë rrugës ... Kjo është e shpikur për të ardhmen, dhe ne do ti vlerësojmë rezultatet tona bazuar në se atë se sa ju pëlqen klientëve tanë kjo."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
CEO, GOOGLE! UEBI DO TË NDRYSHOJË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: