kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Galliani: Në Janar vetëm Beckham

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Galliani: Në Janar vetëm Beckham Empty
MesazhTitulli: Galliani: Në Janar vetëm Beckham   Galliani: Në Janar vetëm Beckham Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:31 am

Administratori i Milanit Adriano Galliani e ka bërë të qartë se Rossonerët në merkaton e Janarit nuk do të jenë aktiv.
" Unë kurrë nuk kam thënë se do të transferojmë futbollistë në Janar, përpos David Beckham, nuk do të vjen askush" deklaroi Galliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Galliani: Në Janar vetëm Beckham Empty
MesazhTitulli: Re: Galliani: Në Janar vetëm Beckham   Galliani: Në Janar vetëm Beckham Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:31 am

boll keq :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Galliani: Në Janar vetëm Beckham Empty
MesazhTitulli: Re: Galliani: Në Janar vetëm Beckham   Galliani: Në Janar vetëm Beckham Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 11:12 am

Ska Lidhje Boll Osht Beks sna nevojiten ma shum se fort jan Ac Milan

_________________
Galliani: Në Janar vetëm Beckham 2usty6r
Galliani: Në Janar vetëm Beckham 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
Sponsored content
Galliani: Në Janar vetëm Beckham Empty
MesazhTitulli: Re: Galliani: Në Janar vetëm Beckham   Galliani: Në Janar vetëm Beckham Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Galliani: Në Janar vetëm Beckham
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: