kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Galliani: Milano mund të fitojë gjithçka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Galliani: Milano mund të fitojë gjithçka   Mon Oct 26, 2009 9:31 am

Administratori i Milanos pas fitores kundër Chievos mendon se Milano mund të fitojë në të gjitha kompetecionet. '' Futbollistët kishin humbur besimin pasi që shkoi Kaka. Por duhet të dijmë se ai ishte vetëm një futbollist. Ne të gjithë e kishim besimin se bashku me Presidentin Berlusconi se kjo është një perudhë kalimtare. Ne me fitoret që bëmë treguam se mund të fitojmë gjithëçka. Çelësi i suksesit është rikthimi i besimit''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Galliani: Milano mund të fitojë gjithçka   Mon Oct 26, 2009 9:32 am

munet pra .Forza Ac Milan cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Galliani: Milano mund të fitojë gjithçka   Mon Oct 26, 2009 11:10 am

Ac Milan Best For Ever

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Galliani: Milano mund të fitojë gjithçka   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Galliani: Milano mund të fitojë gjithçka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: