kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nesta: Dida fitoi ndeshjen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Nesta: Dida fitoi ndeshjen Empty
MesazhTitulli: Nesta: Dida fitoi ndeshjen   Nesta: Dida fitoi ndeshjen Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:33 am

Futbollisti i Milanso dhe goëshënuesi i dy golave gjatë ndeshjes me Chievon Alessandro Nesta mendon se performanca e lartë e Didas bëri që ndeshja të fitohet. '' Ishte një ndeshje shumë e mirë. Unë jam shumë i gëzuar pasi që pas lëndimit për herë të parë shënova. Dida ishte i mrekullueshme, ai fitoi ndeshjen me mbrojtjet që bëri. Nëse ai nuk do të mbronte mirë ndeshja do të ishte ndryshe''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nesta: Dida fitoi ndeshjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: