kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 PËR HERË TË PARË: PRINTER LASER ME “TOUCHSCREEN”!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

PËR HERË TË PARË: PRINTER LASER ME “TOUCHSCREEN”! Empty
MesazhTitulli: PËR HERË TË PARË: PRINTER LASER ME “TOUCHSCREEN”!   PËR HERË TË PARË: PRINTER LASER ME “TOUCHSCREEN”! Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:53 am

Image and video hosting by TinyPic
Kompania Lexmark të martën prezantoi atë që e quan printerin e parë me “pikturë njëngjyrëshe” në industrinë e printerëve laser të pajisur me një ekran të ndjeshëm në prekje, modelin T656dne.

Falë printeri kolor me ekran LCD prej 7-inç, në këtë printer përdoruesit mund të përdorin aplikacione të tilla si format dhe preferencat apo edhe eko-funksionet për të kursyer energji. “Interface” i këtij printeri gjithashtu ofron një shumëllojshmëri të funskioneve, të tilla si gjuhët, së bashku me butonat e kontrollit për ndryshimin e prapavijës në një logo të kompanisë.

Printer ka të integruar gjithashtu një hard drive me 80GB hapësirë i cili është në gjendje për të mbështetur kërkesat për instalimet e softuerit.

Shpejtësia e shtypit është llogaritet të shkojë deri në 55 faqe për minutë.

Printeri gjithashtu ka aftësinë për printimin e dyfishtë (të dyja anët e një faqe) në këtë shpejtësi, të rënë deri në 37ppm. Printeri është kompatibil me sistemet operative Windows dhe Mac. T656dne ka edhe një port të brendshëm për kartelë, USB 2.0, dhe një port të Gigabit Ethernet.

T656dne duhet të jetë në dispozicion së shpejti, me çmime që sillen deri në 1,999 $.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PËR HERË TË PARË: PRINTER LASER ME “TOUCHSCREEN”!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: