kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin???

Shko poshtë 

kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin???
PDK
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_lcap63%kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_rcap
 63% [ 5 ]
LDK
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_lcap25%kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
AKR & LDD
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_lcap12%kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_rcap
 12% [ 1 ]
AAK
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_lcap0%kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Empty
MesazhTitulli: kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin???   kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 11:09 am

PDK

_________________
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? 2usty6r
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin???   kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin??? Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 1:05 pm

AKR huauhauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
kush mendoni se do te fitoj zgjidhjet komunale te 15 nentorit ne Prishtin???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: Sondazhe-
Kërce tek: