kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 CHAMPIONS: U KUALIFIKUAN FAVORITËT!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

CHAMPIONS: U KUALIFIKUAN FAVORITËT! Empty
MesazhTitulli: CHAMPIONS: U KUALIFIKUAN FAVORITËT!   CHAMPIONS: U KUALIFIKUAN FAVORITËT! Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 9:49 am

CHAMPIONS: U KUALIFIKUAN FAVORITËT!
Ndeshjet e kthimit në Champions league nuk kanë sjellë surpriza me kualifikimin e Atletico Madrid, Lyon, Debreceni, Maccabi dhe Zurich

Atletico Madrid ka fituar edhe ndeshjen e kthimit ndaj kampiones greke, Panathinaikos duke fituar një vend në fazën e grupeve në Champions League.

Goli i parë për “El Colchoneros” erdhi nga një gabim i Vintra që shënoi në portën e tij. Më pas në pjesën e dytë Aguero siguroi gjithçka për Atletico.
Edhe Lyon nuk ka patur probleme me Anderlechtin duke fituar në fushën e belgëve 1-3.

Për miqtë ishte Lisandro Lopez që shënoi 3 herë ndërsa Suarez shkurtoi distancën në 1-3 por pa mundur të evitojë humbjen.

Janë kualifikuar pa probleme edhe skuadra zvicerane e Zurich, hungarezët e Debrecenit si dhe izraelitët e Maccabi Haifa që mundën edhe në ndeshjen e dytë Salzburgun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
CHAMPIONS: U KUALIFIKUAN FAVORITËT!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: