kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shikone kete

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

Shikone kete Empty
MesazhTitulli: Shikone kete   Shikone kete Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:04 am

nese deshironi me e pa se qka ndodh ne pc kur eshte shym http://www.xs4all.nl/~jvdkuyp/flash/see.htm hyni ne kete link dhe do ta shihni eshte shum interesant

Ju deshiroj shikim te kendshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
 
Shikone kete
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: