kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 LESKOT ARRIN NË CITY!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

LESKOT ARRIN NË CITY! Empty
MesazhTitulli: LESKOT ARRIN NË CITY!   LESKOT ARRIN NË CITY! Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 9:50 am

LESKOT ARRIN NË CITY!
Joleon Leskot mbërriti ne Mançester dhe iu nënshtrua menjëherë testeve mjekësore te ekipit te ardhshëm, Mançester Sitit.

Për mbrojtësin e Evertonit janë paguar rreth 23 milionë sterlina, nga klubi anglez, qe ka shpalosur objektiva te larta ne edicionin e radhës. Pasi hodhi poshtë dy oferta, e para për 15 milionë sterlina dhe e fundit per 18 milionë sterlina, Evertoni nuk refuzoi ofertën e fundit te klubit anglez për 23 milione sterlina.

Leskot do te jete një përforcim i radhës për Mançester Sitin, qe ketë sezon është forcuar me një seri lojtaresh cilësor dhe shihet pretendent për fitimin e titullit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
LESKOT ARRIN NË CITY!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: