kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bayern-Audi, afër marrëveshja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Bayern-Audi, afër marrëveshja   Mon Nov 02, 2009 8:48 am

Gjiganti Gjerman Bayern Munich është duke zhvilluar bisedime me fabrikën e automobilave Audi. Sipas menaxherit Uli Hoeneess, kjo marrëveshje do të thotë shumë për skuadrën e tij.
Bëhet e ditur nga mediat Gjermane, se kjo marrëveshje sponzorizimi mes këtyre dy palëve vlen mbi 100 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bayern-Audi, afër marrëveshja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: