kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spalleti ëndërron kombëtaren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Spalleti ëndërron kombëtaren   Mon Nov 02, 2009 8:49 am

Ish trajneri i Romës Luciano Spalleti i ka thënë La Republicas se ai është i gatshëm që të drejtojë kombëtaren Italiane.
" Unë ndihem gati dhe është ëndërr e imja që të bëhem trajner i kombëtares" theksoi Spalleti, që megjithatë nuk pranoi të flasë në lidhje me të ardhmen e tij të afërt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Spalleti ëndërron kombëtaren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Vrasja e luftëtarëve të Ballit Kombëtar
» Idriz Zeqiraj: Veprojnë mbi baza kombëtare dhe në fyrmën rugoviane
» Ramiz Dërmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rëndësi kombëtare
» Ku gjenden themelet e rilindjes sonë kombëtare
» Ekskluzive: Intervistë me këngëtaren e talentuar Greta Koçi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: