kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cana i suspenduar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Cana i suspenduar   Mon Nov 02, 2009 8:50 am

Kartoni i verdhë i marë ndaj West Hamit ka bërë që kapiteni i skuadrës së Sunderlandit Lorik Cana të mungojë në ndeshjen e ardhshme.
Ekipi i drejtuar nga Steve Bruce do të luaj ndeshjen e ardhshme kundër skuadrës së Tottenhamit.
Deri më tani Lorik Cana ka marë pesë kartonë të verdhë në dhjetë paraqitje për Sunderlandin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cana i suspenduar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: