kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Jovetic: Nuk jam Messi ose Baggio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Jovetic: Nuk jam Messi ose Baggio Empty
MesazhTitulli: Jovetic: Nuk jam Messi ose Baggio   Jovetic: Nuk jam Messi ose Baggio Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:51 am

Asi i Fiorentinës Stevan Jovetic e ka bërë të qartë se synimi i tij nuk është që të emitojë ndonjë yll të futbollit botërorë.
" Unë jam Stevan Jovetic dhe do të vazhdojë të punojë. Nuk më interesojnë krahasimet që më bëhen dhe gjëja e vetme që mendojë është Fiorentina" deklaroi Malazezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jovetic: Nuk jam Messi ose Baggio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: