kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë Empty
MesazhTitulli: Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë   Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:52 am

Futbollisti i Man United Rio Ferdinand është lënduar përsëri në gju. Ai për herë të parë ishte lënduar në Ligën e Kampionëve në ndeshjen kundër Portos. Por ai kishte luajtur disa ndeshje. Sipas ''News Of The World'' Rio Ferdinand është lënduar përsëri por ai me siguri tani do të pres që të shërohet plotësish. Por ky shërim mund të vonojë prej tri deri në tetë javë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: