kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Liga e Kampionëve, grupi C

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Liga e Kampionëve, grupi C Empty
MesazhTitulli: Liga e Kampionëve, grupi C   Liga e Kampionëve, grupi C Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:57 am

Nesër do të zhvillohen ndeshjet e katërta të grupit C. Gjatë këtyre ndeshje do të përballen:
Milan - Real Madrid 20:45
Marseille - FC Zurich 20:45
Milan 6
Real Madrid 6
FC Zurich 3
Marseille 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Liga e Kampionëve, grupi C Empty
MesazhTitulli: Re: Liga e Kampionëve, grupi C   Liga e Kampionëve, grupi C Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 8:57 am

milan champion
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Liga e Kampionëve, grupi C
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: