kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 La Liga, ekipi i javës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

La Liga, ekipi i javës Empty
MesazhTitulli: La Liga, ekipi i javës   La Liga, ekipi i javës Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 9:04 am

Java e nëntë në kampionatin Spanjoll shënoi rikthimin e Real Madridit tek fitoret, barazimin befasues të Barcelonës. Këta janë futbollistët më të dalluar të kësaj jave:
Cesar

Mattioni - Ayala - David Navarro - Puyol

Keita - Lassana Diarra - Javi Martinez

Negredo - Higuain - Joseba Llorente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
La Liga, ekipi i javës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: