kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emri juaj në Japonisht :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Emri juaj në Japonisht :D   Mon Nov 02, 2009 9:06 am

Emri juaj në Japonisht Very Happy
Emri juaj në Japonisht


A- ka
B- tu
C- mi
D- te
E- ku
F- lu
G- ji
H- ri
I- ki
J- zu
K- me
L- ta
M- rin
N- to
O-mo
P- no
Q- ke
R- shi
S- ari
T-chi
U- do
V- ru
W-mei
X-na
Y- fu
Z- ziKy eshte alfabeti, ne baze te shkronjave gjeni emrin tuaj

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Emri juaj në Japonisht :D   Mon Nov 02, 2009 9:09 am

Rinkutotekirin
ahahahahhahah :lool:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Emri juaj në Japonisht :D   Mon Nov 02, 2009 10:20 am

tukushiki
hahahahhahahhh Wink

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Emri juaj në Japonisht :D   Mon Nov 02, 2009 11:19 am

rukatateshikitokuku lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Emri juaj në Japonisht :D   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emri juaj në Japonisht :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Në biletat e Ballistit edhe emri ivrasësit të efektivit të RENEA-s në Lazarat
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Eduard M. Dilo: Te rroje dhe te mbreteroje emri i madh i Skenderbeut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: