kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO! Empty
MesazhTitulli: SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO!   SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:29 am

SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO! Aino_top_bkg
Vetëm disa muaj pasi ishte paralajmëruar se do të lansohet për herë të parë, Sony Ericsson ka lansuar edhe zyrtarisht modelin Aino në SHBA


Kjo mrekulli e GSM-it me një bukuri të mprehtë, posedon një ekran me 3-inç, 432x240, ekran të ndjeshëm në prekje, një tastierë rrëshqitëse, një kamerë prej 8,1-mega-piksel, përputhshmëri me konsolën PlayStation 3 dhe përkrahje për (Remote Play, Media Home, dhe karakteristikat e Media Go), tri-band HSPA, dhe madje lidhje Wi-Fi.

Kjo do t'ju kushtojë fillimisht 600 $, por Sony Ericsson është duke dhënë edhe një palë Bluetooth kufje stereo, një bazë për mbushje, dhe një kartë microSD me 8GB memorie. Aino është aktualisht në dispozicion në dyqanet mbarëkombëtare të kompanisë Sony dhe në SonyStyle.com. / foto: ggltechtree /

_________________
SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
SONY ERICSSON E LANSON MODELIN, AINO!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: